Pedikúra

pedikúra

Nohy namáháme každý den, proto bychom jim měli věnovat pozornost. Často se na nohy zapomíná. Co tak to trošku napravit? Rozmazlujte nohy pravidelně. Pečující pedikúře se věnujte alespoň jedenkrát do měsíce. Po pedikúře budou Vaše nohy lehoučké, jako pírko!

Zarůstající nehty jsou velmi nepříjemný a bolestivý problém, který se často bohužel vyskytuje opakovaně a vyžaduje ošetření. S BALSAN Lotion - dosahuji jemného odstranění zrohovatělé kůže, tupým nástrojem. Pedikúra je vhodná pro diabetiky.
Klasická - mokrá pedikúra není vhodná pro osoby, které trápí mykóza nehtů a kůže, bradavice. Není vhodná pro diabetiky.


Manikúra

manikúra

Úprava nehtů a jejich tvarování, úprava kůže okolo nehtů. Běžným problémem je projev stárnutí a lámání nehtu. Ze zkušeností svých i zákazníku používám zpevňující hedvábný gel. Je středně hustý vysoce přilnavý, bezbarvý gelový lak pro měkké lomivé a třepivé nehty. Zpevní nehty s okamžitým efektem. Po 1.vrstvě jsou nehty zacelené, hladké, lesklé. Vrací nehtům pevnost. Nejlepších výsledků dosáhnete pravidelným vrstvením. Gel lak s hedvábím lze zakoupit v salonu.

P-shine
Metoda pochází z Japonska, používaly ji gejši, jejich nehty byly vždy krásné. Nehty se jemně obrousí, nanese se včelí vosk, který se zapracuje do nehtu. Nakonec se nehet vyleští. Nehet je vyživený, zpevněný.


Parafínový zábal na ruce
Pokožka na rukou patří k nejnamáhavějším. Projevuje vysušenou pokožkou, nevzhlednými záděrami či slabými a třepícími se nehty. Lze tomu snadno předejít, pokud svým rukám věnujete náležitou péči.


Masáže

masáže

Masáž lávovými kameny
Technika praktikovaná na Havajských ostrovech nebo v Číně. Teplo kamenů se rozlije po celém těle a uvolňuje tonus svalů. Kameny zároveň předávají, naakumulované teplo, mají velmi silnou energetickou vibraci. Masáž dodává životní sílu a dobrou náladu. Masáž je velmi příjemná. Kdo masáž lávovými kameny vyzkoušel, je nadšený. Někdy účinky masáže cítí několik dní.


Klasická masáž zad a šíje
Cílem masáže je především uvolnit ztuhlé svaly a bolestivé kontraktury. Masáž je vlastně to nejmenší si můžete dopřát pro sebe a své duševní zdraví.


Lymfatická přístrojová masáž – Lymfoven
Mechanická přetlaková masáž dolních končetin a břicha. Návleky mají několik komor, které se postupně nafukují – přerušovaně masírují, vytlačují přebytečnou tekutinu z periferie do středu těla.


Zábaly – program proti celulitidě

program proti celulitidě

Příznivé účinky zábalů:

 • odbourávání podkožních tuků
 • zpevňování tkáňového vaziva
 • prevence a léčba celulitidy
 • regenerace a zpevnění těla
 • snižování nadváhy

Kontraindikace

 • nedávná tromboflebitida a flebotrombóza
 • kožní infekce
 • lymfangitida
 • zánětlivá artritida
 • vnější silné křečové žíly
 • srdečně oběhové dekompenzace
 • vážné poruchy srdečního tlaku
 • infarkt myokardu

V případě pochybností konzultujte vhodnost ošetření s vaším ošetřujícím lékařem.

Program zahrnuje:

 • základní kosmetická lymfomasáž
 • přístrojová lymfomasáž
 • ošetření přístrojem VACUPRESS
 • zábal – Parafango, Arosha bandáže/ velmi účinné je střídat zábaly/

LYMFOVEN
Masáž je většinou vnímána jako velmi příjemná. Již po první proceduře v délce 30 minut je dosahováno měřitelných výsledků. V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu. K ošetření celulitidy je optimální alespoň 10 procedur. Existují značné individuální rozdíly, které závisí na věku a na stupni postižení vaziva.

VACUPRESS
Toto ošetření spočívá v použití speciální baňky a podtlaku, který přístroj způsobuje. Vakuová masáž, prokrví celé podkoží. Při nasávání pokožky dochází k aktivaci lymfatického systému a speciální tahy podporují odstranění vody a toxinů.

AROSHA bandáže - speciální bandáže napuštěné aktivními roztoky
Dochází k významnému úbytku centimetrů u té části těla, na které proběhlo ošetření, zároveň dojde k úbytku celulitidy! Nebyly zjištěny žádné nežádoucí účinky.

Zábal mořské bahno - PARAFANGO
Celková hydratace, zpevnění a revitalizace ochablé kůže, vyhlazení a omlazení pokožky, aktivace krevního oběhu, působí na oteklé a unavené dolní končetiny. Účinek je patrný už po první návštěvě.

Depilace teplým voskem

depilace

Voskem se depilují lidé již odnepaměti. Ve starém Římě dokonce existovalo povolání depilačního specialisty. Vosk musí mít ideální teplotu a je třeba jej nanést v dostatečné vrstvě. Péče o pokožku po depilaci ošetří tak, aby se minimalizovalo riziko podráždění.

Kosmetika

kosmetika

SESDERMA od Španělské firmy EPILLA MOŽNO VYUŽÍVAT CELÝ ROK blokuje tvorbu melaninu výrazně omezuje tvorbu pigmentových skvrn.

Chemický peeling
Chemický peeling je metoda, při které, za pomoci chemických látek, dochází odstranění povrchové vrstvy kůže. Jde o povrchově působící revitalizační metodu.

BioRePeel

BiRePeel

Revitalizační a peelingový účinek. Bojuje proti stárnutí kůže, vlivu UV záření a akné. Účinek je založený na mírném olupování kůže. Vhodný pro pokožku s akné i zralou pleť, pleť s pigmentovými skvrnami. Celoroční peeling, vhodné 4 opakování á 10 dní.
Co je BioRePeelCl3?
Je vynikající proti stárnutí, protože obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a vitamíny, které vaše pokožka potřebuje.

Odstranění povrchové vrstvy kůže znamená:

 • Odstraňování nečistot a stimulaci obnovy buněk.
 • Podporu tvorby kolagenu, elastinu a zlepšení stavu pokožky.
 • Zmírnění maštění pokožky a tvorby komedonů.
 • Regulace tvorby melaninu.

Diamantová mikrodermoabraze
Je velmi účinná čistící a anti-aging v péči o pleť, která navrací pleti zdravý, svěží a krásný vzhled.

Ošetření akné
Nepříjemné, zánětlivé a bolestivé akné se může objevit u jakéhokoliv typu pleti. mastné S následnou tvorbou jizev, pigmentových skvrn a celkově nesourodé textury kůže.

Galvanická žehlička

galvanická žehlička

Galvanická žehlička je jedním ze způsobů, jak můžete udržet pokožku ve formě. Žehličku je možné používat od 20 let věku. Pravidelným užíváním se účinek násobí. Zákrok je bezbolestný a efekt viditelný. Ze začátku je třeba žehlení provádět 2 až 3x týdně. poté se intervaly prodlužují.

Odstranění milii
Bílé výrůstky na pokožce obličeje. Jsou poměrně tuhé, neškodné cysty, které jsou naplněné kreatinem.

Lash Lifting

ll

spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí.
Lash Botox Bomb
řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody, zvýší svůj objem. Uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy. Výsledek je okamžitý.

Trvalá na řasy – Thuya
Efekt potěší i ty ženy, které mají krátké řasy. Rychle a perfektně upravená, žádné dlouhé přípravy.

Barvení řas
Stále upravený vzhled bez nutnosti líčení řas barva na řasy je odolná vůči vodě a pocení, , neopadává, neobtiskuje se kolem očí - ideální řešení pro ženy s kontaktními čočkami řasy jsou zřetelně delší a objemnější.

Úprava obočí
Spočívá ve vytvarování obočí do ideálního tvaru odstraněním chloupků, které rostou mimo požadovaný tvar.